Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay Nasıl Yapılır?

Telegram Mobil Onay – Telegram Numara Onay Nasıl Yapılır?

Son günlerde whatsapp  uygulamasının yaptığı sözleşme güncellemesinden sonra akın akın  telegrama  geçiş oluyor. Eğer bir telefon numaranız var ise direk telegrama üye olabiliyorsunuz . Ama  ikinci  bir hesap için , ya da kendi numaranız ile kayıt olmak istemediğiniz durumlarda telegram mobil  onay  hizmeti ile sanal  numara alarak telegrama üye olabilirsiniz.  Mobil  onay nedir ? diye merak  ediyorsanız bunu daha  önceki yazılarımızda size anlatmıştık .


Telegram Numara Onay Nedir ? 

Telegram hizmetinden faydalanmak için ilk  kayıt esnasında sizden bir numara istenir. Burada kendi numaranızı kullanmak istemiyorsanız  telegram mobil  onay hizmetinden faydalanarak tek kullanımlık bir numara ile  telegram hesabı açabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz telegram grubu  ya da  kanalında kendi numaranız görünmeden telegram uygulmasını  kullanabilirsiniz.

Telegram Mobil Onay Ücretli Midir? 

Telegram mobil onay hizmeti ülkeye göre değişen  ücretleri  vardır. Örneğin Kazakistan üzerinden  bir numara alıyorsanız bunun ücreti ayrı, Almanya ya da  ABD üzerinden  aldığınız bir sanal  numara  ile  mobil onay hizmeti yapacaksanız bunun ücreti ayrıdır. 

Sizde Sitemize üye olarak hemen numara onay işlemlerinizi hızlı ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz.08/06/2021 05:03:53